Zwenkwiel – TENTE 3470ITP160P63 cv – polyurethaan – dia 160mm – max 350 kg – 00303655
Wielkern van aluminium, wielnaaf op precisiekogellager
Belangrijkste specificaties volgens onze expert:
– Diameter: 160 mm
– Dynamisch draagvermogen bij 4km/u: 350 kg
– Hoogte: 200 mm
– Afmetingen topplaat: 137 x 105 mm