Zwenkwiel – TENTE 3470UFR125P30-13 – grijs rubber – dia 125mm – max 150 kg – 00061098
Wielkern van polyamide met niet-strepende, elastische rubberband, wielnaaf op rollager
Belangrijkste specificaties volgens onze expert:
– Diameter: 125 mm
– Dynamisch draagvermogen bij 4km/u: 150 kg
– Hoogte: 155 mm
– Diameter boutgat: 13mm (11mm op aanvraag)