Bokwiel – TENTE 3478UFR200P63 – grijs rubber – dia 200mm – max 400 kg – 00000855
Bokwiel, vork van geperst staal, verzinkt, wielas met moer, plaatbevestiging.
Wielkern van polyamide met niet-strepende, elastische rubberband, wielnaaf op rollager
Belangrijkste specificaties volgens onze expert:
Diameter: 200 mm
Dynamisch draagvermogen bij 4km/u: 400 kg
Hoogte: 240 mm
Afmetingen topplaat: 137 x 115 mm