Bokwiel – TENTE 3478ITP160P63 – polyurethaan – dia 160mm – max 350 kg – 00033147
Wielkern van aluminium, wielnaaf op precisiekogellager
Belangrijkste specificaties volgens onze expert:
Diameter: 160 mm
Dynamisch draagvermogen bij 4km/u: 350 kg
Hoogte: 200 mm
Afmetingen topplaat: 137 x 115 mm